Nastav si život podle sebe

Vyzkoušela jsem knihy Ukaž, co děláš a Konec prokrastinace. Jo, chvilku to fungovalo a ze začátku mě to i celkem dokázalo namotivovat, ale po pár dnech se všechno vrátilo k normálu a zkrátka mě nedokázaly ničím uhranout, nijak posunout dopředu. Potom se ve schránce objevil červený zázrak a já nestačila zírat. Tolik poznámek jsem si při čtení knihy nenapsala už hodně dlouho. Napadlo mě spoustu změn, které bych mohla provést, různé další nápady a hlavně jsem měla (a pořád mám) pocit, že dokážu všechno, když za tím půjdu a budu na tom pracovat každý den. A takhle na mě už dlouho žádná kniha nezapůsobila.
Lenka Srolová, magazín Student point

Autentický příběh a praktický přístup

Tahle knížka je must read, pokud:

  • máš odvahu dívat se na věci z nového úhlu
  • znáš svoje poslání nebo ho chceš objevit
  • přemýšlíš, jak si víc hrát a méně pracovat
  • spíše než ve zlatou klec v zaměstnání věříš ve svobodu a volnost
  • chceš smysluplně pomáhat ostatním

Ověřeno čtenáři i odborníky

Máte cenné know-how, ale nejste si jisti jak ho nabídnout pomocí internetu a sociálních sítí? Otevřete tuto knihu a velmi rychle se stane Vašim průvodcem, rádcem a podporovatelem.
Michal Holub, Leadership koučink
Je jen málo knížek, které popadnete a ROVNOU podle nich můžete začít účinně měnit svůj život. Tahle skvělá k nim patří. Od Restartu jsem nic tak pěkného nečetla.

Oficiální partneři knihy

„Děkuji. Nesmírně si vážím naší spolupráce a těší mě, že kniha Prodej svoje know-how dává smysl i takovým velikánům a profesionálům ve svém oboru.“

Jan Markel, autor knihy

Mezinárodní lídr mezi kluby podnikatelů – Business for breakfast. Jen těžko hledat lepší prostor pro spolupráci v podnikání.

leták A.cdr

Lídr v koučování na české scéně – Život jako hra. Hledáte-li průvodce na cestě k lepšímu životu, tohle je to pravé místo.

Logo_zivot jako hra_vector_upravene

Velkoplošná tiskárna a designoví mágové. Jedna z mála firem, kde čest a morálka znamenají víc než šustění peněz. CatCut s.r.o.

catcut_logo

Kde knihu koupíte?